Loading

S nůžkovými stany se nezaleknete žádného počasí

Ať již na své zahradě plánujete pořádat oslavu narozenin, party s kolegy či dokonce svatební veselí, tak jistě přemýšlíte nad tím, jak to co nejlépe zařídit, tak aby vás nemohlo nepříjemně překvapit počasí. A řekněme si na rovinu, o to zde jde v první řadě. Pokud totiž bude pršet, tak je všem naprosto jasné, že ze zábavy nebude vůbec nic. Můžete rovnou zapomenout na lahodné chlebíčky, dort rozplývající se na jazyku anebo na grilování. A samozřejmě nejde jen o jídlo.

párty

V případě deště totiž zpravidla platí, že se buď celá akce okamžitě ruší anebo přesouvá do náhradních prostor. Jenže pravda je taková, že přestěhovat dovnitř domu to, co bylo určeno pro venkovní prostory, vždy dost dobře nejde, za všechny příklady jmenujme například grilování. A navíc, pokud jako náhradní variantu plánujete vnitřní prostory domu, tak se dopředu dobře zamyslete nad tím, jak to u vás bude po takové akci vypadat. Koberec bude plný špíny, nábytek pravděpodobně přelije nějaké to víno a o tom, že všude budou mastné skvrny ani není potřeba mluvit. Opravdu vám takový následný velký klid a spousta zničeného vybavení stojí za to? Jistě, že ne! Tím spíše, že zde existuje mnohem lepší a jednodušší řešení, jak vzdorovat rozmarům počasí a nechat události bez omezení plynout. A tím řešením jsou nůžkové stany.

oslava

Můžete si pořídit jeden veliký anebo několik menších, to už záleží na vás. Jisté však je, že s nimi budete spokojeni. Jedná se o kovovou – hliníkovou konstrukci potaženou nepromokavou, odolnou látkou. Díky hliníkové konstrukci jsou transport i stavba přístřešku velice snadné, protože se jedná o skutečně lehký kov. Zároveň je hliník velice odolný a nekoroduje. Nepromokavé bočnice a střecha hravě odolají různým rozmarům počasí a ani vítr, ani déšť s nimi nezamává. Díky nůžkovým stanům se v žádném případě nemusíte vzdávat své venkovní akce, ať už plánujete cokoli.

4/5 - (1 vote)